Appartement Appartement Tauplitz in Tauplitz

  • 5
  • 1
  • 2
  • 60 m²
  • Steiermark
  • Tauplitz
  • Appartement
  • Deel van een huis, niet alleen bewoning

Appartement Tauplitz

Beschrijving

Aan de rand van het centrum van Tauplitz, op 896 m boven zeeniveau, midden in de bergen van Stiermarken, vindt u dit idyllische appartementencomplex.

Dit vakantieappartement (Top 153a) voor maximaal 5 personen bevindt zich op de begane grond (entree, hal aan de linkerkant, aan het einde van de gang) en beschikt over een zeer ruime woonkamer met een slaapbank, een volledig ingerichte keuken, 2 slaapkamers en een grote badkamer. Vanuit de woonkamer bereikt u het grote terras met diverse meubelen zoals een eettafel met stoelen en tevens een loungeset en twee ligstoelen. Uniek in dit complex is het zonnige terras.

Voor algemeen gebruik beschikt het complex over een binnenzwembad en een wellnessruimte met solarium en sauna. Op loopafstand vindt u tal van restaurants en winkelmogelijkheden. U kunt ook te voet de lift bereiken die u rechtstreeks naar het ski- en wandelgebied Tauplitzalm brengt. Het skigebied Tauplitz - Bad Mitterndorf is het grootste skigebied in Stiermarken, in het Ausseerland - Salzkammergut. Hier vind je 43 kilometer piste op drie bergen en de Tauplitzalm die alles met elkaar verbindt.

Het wandel- en mountainbikegebied rond Tauplitz is uitstekend: er zijn veel sportmogelijkheden voor actieve vakantiegangers of rustzoekers.

  • Parterre
  • open keuken
    • fornuis (4 kookplaten)
    • oven
    • magnetron
    • afwasmachine
    • koelkast
    • koel-/vriescombinatie
  • woon/eetkamer
    • 2-pers. slaapbank
    • TV (kabel) (flatscreen)
  • slaapkamer
    • 2-pers. bed
    • TV (kabel)
  • slaapkamer
    • 1-pers. slaapbank
  • badkamer
    • douche
    • wastafel
    • wasmachine
  • toilet
    • toilet
  • sauna (gedeeld met andere gasten)
  • Algemeen
  • verwarming (CV)
  • terras
  • tuinmeubilair
  • parking
  • ligstoelen
  • parasol
  • zwembad (gedeeld met andere gasten) (binnen)
  • kinderstoel
  • crib(free)

Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend

Beschikbaarheid

Voorzieningen

  • Zwembad
  • Vaatwasser
  • Wasmachine
  • Sauna

Afstanden

  • Centrum: 500 m
  • Bos: 500 m
  • Meer: 2 km
  • Boodschappen: 500 m
  • Restaurants: 500 m
  • Uitgaan: 500 m
  • Openbaar vervoer: 500 m
  • Openbaar zwembad: 500 m
  • Overdekt zwembad: 500 m
  • Skilift: 700 m
  • Skibus: 0 m
  • Langlaufen: 700 m
  • VVV: 500 m

Reviews van onze gasten

Mr rob r.

2017-09-10

NL

verblijf van 2017-09-02 tot 2017-09-09

het appartement ligt in een mooie omgeving en ziet er goed uit. alles wat je nodig hebt is aanwezig,bedden zijn goed,zitcomfort is ook goed,uitzicht is mooi. het zwembad was ook zeer goed onderhouden. de ontvangst was koel en zeer gehaast zo van daar is de keuken en daar is de badkamer en ik wil nog 40 euro voor de schoonmaak en verder geen uitleg of iets dergelijks en hij was weg. ondanks dat er op de website staat dat er wifi is bleek deze niet beschikbaar ,na herhaaldelijk contact met beheerder kreeg ik kortaf te horen ,is er niet ondanks dat er vol wifi signaal was. er lagen al diverse klachten van andere bewoners over de wifi waar dus niets mee is gedaan.

Mr Ad V.

2017-08-21

NL

verblijf van 2017-08-05 tot 2017-08-19

Mooi appartement, helaas geen wifi meer

Mr fj b.

2017-06-21

NL

verblijf van 2017-06-10 tot 2017-06-17

wij waren zeer verrast het was een super mooi en ruim appartement met rondom een mooi en ruim balkon genoeg tuinstoelen kussens netjes in boxen in plastic ook binnen alles netjes . de omgeving was ook heel erg mooi .

Zoeken

Socialize

Mis niets!

Meld je aan en mis niets van onze exclusieve aanbiedingen en tips.

Advertentie

Vakantiehuizen

Vakantiehuizen