Venediger
Beschrijving
Het centrum van Neukirchen, de skiliften naar skigebied "Ski Arena Wildkogel" met 115 km piste, de bekende rodelbaan en het overdekt zwembad zijn in 1 km bereikbaar. Een bushalte met gratis skibus, bereik je in 5 minuten. Restaurants bereik je in 5-10 minuten loopafstand. Er worden winterwandelingen o.l.v. een gids en paardensledetochten aangeboden. De dorpen Neukirchen am Großvenediger en Bramberg am Wildkogel liggen midden in het bekende natuurpark Hohe Tauern. De fietsroute door het natuurpark start voor de huisdeur. In de directe omgeving (500-700 m) vind je een bergmeer en een minigolfbaan.
Het vakantiehuis heeft een keuken met afwasmachine en een berging met skischoenverwarming.
Indeling
- Parterre
- gang
- keuken
- kookplaat (keramisch)
- koffiezetapparaat
- oven
- magnetron
- afwasmachine
- vriezer
- tuindeuren
- woon/eetkamer
- TV (kabel)
- eettafel
- radio
- slaapkamer
- 2-pers. bed
- stapelbed
- slaapkamer
- 2-pers. bed
- badkamer
- douche
- wastafel
- toilet
- Op de 1e etage
- woonkeuken
- 2-pers. slaapbank
- TV
- eettafel
- radio
- koffiezetapparaat
- oven
- magnetron
- afwasmachine
- slaapkamer
- 2-pers. bed
- stapelbed
- slaapkamer
- 2-pers. bed
- stapelbed
- slaapkamer
- 2-pers. bed
- badkamer
- ligbad
- douche
- wastafel
- toilet
- bidet
- berging
- Algemeen
- skischoenverwarmers
- balkon
- verwarming (CV)
- terras
- terras
- tuin (gedeeld met andere gasten) (omheind)
- tuinmeubilair
- BBQ
- 3 X parking
- trampoline
- zandbak
- speeltoestellen
- tafeltennistafel
- kinderbed (op aanvraag)
- kinderstoel (op aanvraag)
Opmerkingen
Beschikbaarheid
10 | Aankomst mogelijk | 10 | geen aankomst mogelijk | 10 | niet beschikbaar |
Voorzieningen
- Internet
- Vaatwasser
- Omheinde tuin
Afstanden
- Centrum: 1 km
- Boodschappen: 1 km
- Restaurants: 300 m
- Openbaar vervoer: 1 km
- Openbaar zwembad: 1 km
- Overdekt zwembad: 1 km
- VVV: 1 km
Reviews van onze gasten
De omgeving is fantastisch. Helaas is het huis totaal niet in lijn met de verwachting. Dit huis zou nooit verhuurd mogen worden aan gezinnen met kleine kinderen. Voor een groep vrienden is het prima verder.
verblijf van 2015-05-31 tot 2015-06-09
Geweldige uitzichten en super ruim! Perfect voor een grote groep, Schoon en had alles wat we nodig hadden
verblijf van 2009-01-24 tot 2009-01-31
Leuk, comfortabel en schoon huis. Afstand naar centrum was te voet te ver, maar de (gratis) skibus was een goed alternatief. Een gezellig skigebied, vooral voor jeugd en beginners. Met super gastvrije en vriendelijke medewerkers, zowel in de horeca als bij de liften. wij geen hier zeker nogmaals heen.
verblijf van 2008-03-11 tot 2008-03-21
Sehr komfortabel und sauber, mit einem schönen Gartenbereich zum Entspannen, Ideal für Familien mit Kindern, und die Wanderwege beginnen direkt vor der Tür!
verblijf van 2019-07-27 tot 2019-08-03