Haas
Beschrijving
Deze woning is een ideaal uitgangspunt voor heerlijke wandelingen en uitstapjes in de omliggende bergen. De skibushalte is op 100 m afstand en de restaurants op 500 m.
De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is. Bij vertoning van je reisbescheiden ontvang je 10% korting op skihuur bij Sport 2000 Rent en 10% korting op skilessen bij Schischule Hochzillertal in Kaltenbach. Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend.
Indeling
- Op de 1e etage
- keuken
- fornuis (2 kookplaten)
- koel-/vriescombinatie
- woon/slaapkamer
- 2-pers. bed
- TV (satelliet)
- badkamer
- douche (cabine)
- wastafel
- toilet
- overloop
- balkon
- Algemeen
- parking
Opmerkingen
De huiseigenaar woont in hetzelfde huis als waar de vakantiewoning gelegen is
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op skihuur bij Sport 2000 rent in Kaltenbach
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op al uw skilessen bij Skischule Hochzillertal in Kaltenbach
Beschikbaarheid
10 | Aankomst mogelijk | 10 | geen aankomst mogelijk | 10 | niet beschikbaar |
Voorzieningen
- Internet
Afstanden
- Centrum: 1 km
- Boodschappen: 1 km
- Restaurants: 500 m
- Uitgaan: 500 m
- Openbaar zwembad: 3 km
- Overdekt zwembad: 10 km
- Skilift: 2 km
- Skibus: 100 m
- VVV: 2 km
Reviews van onze gasten
Leuk klein appartement voor 2 personen in het dal van zillertal. Het ligt centraal gelegen. Eigenaren heel vriendelijk. Fietsen stallen geen probleem.
verblijf van 2021-09-25 tot 2021-10-02
Leuk appartement voor 2 personen. Leuk ontvangst van de eigenaren. Tuin is prachtig. In prachtige vormen. Ligt langs de zillertal bahn. Geen last van. Goede uitgangspositie voor leuke dingen te doen. Ligt in dal. Ruime parkeergelegenheid.
verblijf van 2021-07-24 tot 2021-08-07
Goed verblijf gehad in dit appartement. Echter is er geen afzuigkap aanwezig in de keuken evenals een raampje. De etenslucht dan ook rondom je bed die 2 meter van de keuken staat. Het appartement was schoon en netjes toen wij aan kwamen, super vriendelijk mensen. Enige minpunt was de WIFi die was echt dramatisch slecht. Wel een mooi appartement vanwaar je diverse activiteiten kan ondernemen.
verblijf van 2016-07-23 tot 2016-08-06
Het 2persoonsappartement is helaas wat donker en minder mooi dan de foto doet vermoeden. De ligging van het pand is gunstig in het Zillertal. Voor echte rustzoekers wat minder geschikt door de langsdenderende treinen ieder uur en dat begint al vroeg 's morgens.
verblijf van 2022-08-13 tot 2022-08-20