Hallstatt-Dachstein Luxury 6 Gosau
Beschrijving
Begin de ochtend met een stevige wandeling door het centrum, dat op 100 m van de accommodatie te vinden is. Vervolgens kun je een ontbijtje halen bij de supermarkt 300 m verderop en het dichtstbijzijnde restaurantje waar je in de avond van een heerlijk diner kunt genieten, vind je op 10 m afstand.
De accommodatie is voorzien van een badkamer met onder andere een douche en een wastafel. Als je een avond niet uit eten wenst te gaan, kun je zelf een heerlijk diner bereiden in de keuken. Het vakantiehuis is voorzien van een fitnessruimte die wordt gedeeld met andere gasten. Er is een lift aanwezig en je kunt de auto kwijt op de parkeerplaats.
Op 100 m afstand vind je de dichtstbijzijnde skibushalte.
Indeling
- Op de 4e etage
- woonkamer
- open keuken
- slaapkamer
- slaapkamer
- slaapkamer
- slaapkamer
- slaapkamer met badkamer
- badkamer
- toilet
- toilet
- fitnessruimte (gedeeld met andere gasten)
- relaxruimte (gedeeld met andere gasten)
- Algemeen
- wasdroger (tegen betaling)
- wasmachine (tegen betaling)
- parking
- lift
Opmerkingen
Let op: er zijn COVID-19 maatregelen van kracht. Er kunnen andere voorwaarden gelden met betrekking tot skipassen, openingstijden en het gebruik van de skiliften in de wintersportgebieden. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden is om de boeking kosteloos te annuleren.
Beschikbaarheid
10 | Aankomst mogelijk | 10 | geen aankomst mogelijk | 10 | niet beschikbaar |
Voorzieningen
- Internet
- Vaatwasser
- Wasmachine
- Droger
- Sauna
Afstanden
- Centrum: 100 m
- Meer: 7,2 km
- Boodschappen: 300 m
- Restaurants: 10 m
- Overdekt zwembad: 550 m
- Skilift: 2,2 km
- Skibus: 100 m
Reviews van onze gasten
Heerlijke vakantie gehad. Een gratis upgrade naar een nog mooier en ruimer appartement gehad van Frau Inge. Goed ontvangst, duidelijke uitleg en alles was aanwezig. De omgeving is prachtig en veel mooie stadjes in de buurt. Salzburg, Bad Ischl, salzwelten en de lift in Obertraun zijn zeker een aanrader!
verblijf van 2018-03-03 tot 2018-03-10
Splinternieuw mooi appartement in hotel Helaas wat kinderziekten die pas na een paar dagen opgelost werden De omgeving is prachtig en ik denk dat het zowel in de winter als de zomer prima vertoeven is. Het ski gebied is niet groot-51 km-maar wel prachtig en behalve in het weekend, lekker rustig Zeker voor herhaling vatbaar
verblijf van 2018-01-27 tot 2018-02-03
Mooi gebouw. Geen a la card restaurant. Ski verhuur inpandig. TV's deden het niet.
verblijf van 2019-01-05 tot 2019-01-12
Sehr schöne neue moderne und große Ferienwohnung mit sehr guter Ausstattung ( Geschirr Elektrogeräte, Bäder ). Bei starken Schneefall sind die Dachflächenfenster nicht ideal
verblijf van 2018-12-22 tot 2018-12-29
Die Unterkunft in Gosau war sehr schön, sauber und toll eingerichtet. Die Umgebung war super, Einkaufsmöglichkeiten direkt vor der Haustür, sowie mehrere Gastätte und ein Bus-Shuttle zu den nahe gelegenen Pisten.
verblijf van 2018-02-10 tot 2018-02-17
Nachdem die Dachlegefenster vom Schnee befreit wurden, konnten wir endlich nach 2 Tagen die Wohnung lüften. Dem Ganzen mussten wir mit etwas Nachdruck hinterher sein, aber dann fing der Urlaub an.
verblijf van 2019-04-27 tot 2019-05-04